خانه / بیانیه های موسسه / تبریک حلول ماه مبارک رمضان موسسه صلح

تبریک حلول ماه مبارک رمضان موسسه صلح

تبریک حلول ماه مبارک رمضان موسسه صلح و دوستی

تبریک حلول ماه مبارک رمضان موسسه صلح و دوستی توسط دفتر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه منتشر گردید. در این اطلاعیه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به تمامی دولت ها و کشورهای اسلامی ، خواسته شده تا با بهره گیری از معارف ناب اسلامی را در این ماه قرب به درگاه خدواند برای وحدت ، صلح و امنیت فی مابین ملت ها و کشورهای اسلامی تلاش مضاعف صورت پذیرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل منتشر گردیده است.

اطلاعیه تبریک حلول ماه مبارک رمضان موسسه صلح

شَهْرُ رَمَضانَ الَّذِي أُنْزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ

حلول ماه مبارک رمضان ، ماه ضیافت الهی را به تمامی دولت ها و ملت های کشورهای اسلامی تبریک می گوییم. ماه رمضان ، ماه بندگی ، اطاعت الهی و بهره گیری از مخازن معارف الهی و نشر مفاهیم اصیل اسلامی است. بهره گیری از معارف ناب اسلامی در این ماه قرب به درگاه خدواوند متعال می تواند مایه وحدت ، صلح و امنیت فی مابیت ملت ها و کشورهای اسلامی باشد. موسسه بین المللی صلح و دوستی از تمام علما ، اندیشمندان ، موسسات و سازمان های اسلامی می خواهد تا در این ماه ، با بهره گیری از مفاهیم والا و حقایق قرآن کریم برای توسعه صلح ، امنیت ، آرامش ، همکاری و اخوت در جهت نیل به خواستگاه های اصیل اسلامی که همان صلح اسلامی دائم فراگیر است تلاش مضاعف نمایند.

نباید فراموش نماییم که برقراری حکومت بندگان صالح و شایسته – که وعده تخلف ناپذیر الهی است – در پرتو شناخت دقیق و بصیرت عملی از معارف قرآن ، ممکن و میسر است.

موسسه بین المللی صلح و دوستی دائم فراگیر از تمام فعالین صلح در جهان اسلام درخواست می نماید تا با همفکری و هم اندیشی بسترهای صلح و امنیت دائم فراگیر را در کشورهای اسلامی درگیر تروریسم و جنگ فراهم آورند و از هرگونه اعمال تفرقه برانگیر و خلاف مصالح امت اسلامی دوری گزینند.

باشد تا همگان از برکات این ماه مبارک برخوردار گردند.

اسْتَعِينُواْ بِاللَّهِ وَ اصْبرُِواْ  إِنَّ الْأَرْضَ لِلَّهِ يُورِثُهَا مَن يَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ  وَ الْعَقِبَةُ لِلْمُتَّقِين

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *