خانه / بیانیه های موسسه / بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات

بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات

بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات

بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی و خبرگزاری صلح ایران صادر گردید. متن کامل بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را در پی می خوانید.

بسم الله الرحمن الرحیم

بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاء وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

ملت شریف و همیشه در صحنه ایران یک بار دیگر با حضور هوشمندانه خویش کشور و نظام را بیمه ، دست طمع بدخواهان را قطع و چشم خبیثان و دشمنان را کور نمودند. این نصرت الهی و فضل و نظر اهل بیت سلام الله علیهم به مردم و کشور ایران عزیزمان است و همین مساله تفاوت فاحش ما با سایر ملل و اعتقادات است.

مژده بده، مژده بده، یار پسندید مرا

سایه ی او گشتم و او برد به خورشید مرا

اگر اختلاف نظر یا انتقادی هم به عملکردها مطرح باشد ، ملت با بصیرت و نکته سنج ثابت نموده اند که با رای خویش می توان با صبر و دوستی و آرامش مسائل را مطرح کرده و به دنبال تغییر و اصلاح امور باشند. اینک که نوید روزهای بهتر و زیباتر شنیده می شود ما نیز در کنار مردم و بعنوان خدمتگزارن کوچک این اب و خاک مفتخریم که تلاش خویش را برای حفظ آرمان های نظام و انقلاب ، امام راحل و مقام معظم رهبری دو چندان نماییم.

تقدیر از حضور مردم در انتخابات

اعضا و مدیران و مسئولان موسسه بین المللی صلح و دوستی و پایگاه خبری صلح با تشکر و تقدیر از موج عظیم و گسترده حضور مردم در صحنه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ، و تبریک این رویداد بی مثال به حضور حضرت ولیعصر (عج) و مقام معظم رهبری از تمامی کاندیداهای راه نیافته تقاضا دارد ضمن خویشتن داری و پرهیز از هرگونه اقدام ناصواب که جز تلخ کامی برای ملت ارمغانی نخواهد داشت ، در صورت هرگونه انتقاد یا اعتراض به نحوه شمارش آراء یاتخلفات دیگر، تنها از مجاری قانونی ، موضوع خویش را پیش بگیرند تا به این ظرفیت عظیم بین المللی ایجاد شده توسط مردم ، خدشه ای وارد نگردد.

در پایان نیز از کلیه نیروهای انتظامی و امنیتی و اطلاعاتی که آرامش و امنیت مثال زدنی را در ایام رای گیری فراهم ساختند کمال تشکر و سپاس را داریم.

بیانیه تقدیر از حضور مردم در انتخابات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *