خانه / بیانیه های موسسه / پیام تسلیت درگذشت آیت الله واعظ طبسی

پیام تسلیت درگذشت آیت الله واعظ طبسی

پیام تسلیت درگذشت آیت الله واعظ طبسی

در پی درگذشت آیت الله واعظ طبسی تولیت آستان مقدس امام رضا (ع) ، موسسه بین المللی صلح و دوستی و خبرگزاری صلح ایران در پیامی در گذشت آن عالم ربانی را به بازماندگان و بیت ایشان تسلیت عرض کردند. به گزارش اختصاصی خبرگزاری صلح ایران ، در این پیام تسلیت آمده است فقدان آن فقید بزرگوار که همواره در کنار انقلاب، امام و رهبری و در خدمت اهل بیت سلام الله بوده اند ثلمه ای بس بزرگ خواهد بود.

پیام تسلیت درگذشت آیت الله واعظ طبسی

متن پيام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحيم انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مجتهد عاليقدر ، مبارز دوران انقلاب و وفادار به امام و رهبری حضرت آیت الله حاج عباس واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی موجب تاثر و تالم فراوان گردیده است و فقدان آن فقید بزرگوار که همواره در کنار انقلاب، امام و رهبری و در خدمت اهل بیت سلام الله بوده اند ثلمه ای بس بزرگ خواهد بود.

ایشان نماینده رهبر معظم انقلاب در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و یار و یاور ولایت بودند و به عنوان تولیت آستان حضرت امام رضا (ع) خدمات ماندگاری را به زائران حرم رضوی و عاشقان ولایت نمودند. توسعه آستان و موقوفات حرم رضوی از آثار عمر پربرکت و صالحات باقیات ایشان بوده است.

پایگاه خبری صلح ایران درگذشت آیت الله واعظ طبسی را به محضر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) ،مقام معظم رهبری ، خانواده معزز خادمان و خدمتگذاران آستان مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) تسلیت عرض نموده برای بازماندگان و بیت ایشان صبر و اجر و برای ایشان علوّ درجات، همجواری با اولیاء و صلحای الهی را در جوار حضرت حق خواستاریم.

امیداست که مسئولان و مدیران با تاسی به رفتار ایشان و پیگیری طرح های ناتمام در جهت توسعه و ساخت حرم رضوی ، که می تواندبه عنوان بزرگترین طرح مذهبی در جهان تشیع باشد را ، به سرانجام مطلوب برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *