خانه / بیانیه های موسسه / دعوت به حضور در روز جهانی قدس

دعوت به حضور در روز جهانی قدس

دعوت به حضور در روز جهانی قدس توسط موسسه بین المللی صلح

اطلاعیه دعوت به حضور در روز جهانی قدس توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی صادر گردید.

متن کامل اطلاعیه دعوت به حضور در روز جهانی قدس به شرح ذیل می باشد.

روز جهانی قدس ، روزی است که فریاد حق خواهی ملتی مظلوم که بیش از 6 دهه مورد حمله و ددمنشی صهیونیسم بین المللی واقع گردیده اند ، توسط ملت های عدالت طلب و حق خواه ، فریاد زده می شود. روز جهانی قدس به ابتکار ابرمردی تاریخ ساز بنام امام خمینی (ره) بنیان گذاشته شده است، تا تمامی ملت های آزاده نه تنها در منطقه خاورمیانه ، که در سراسر جهان از واقعیت ها و معضلات مردم مظلوم فلسطینی ، مطلع گردند.

امروز مساله قدس و آزادسازی سرزمین های اشغالی فلسطین در سراسر جهان به یک مساله صلح و امنیت بین المللی مبدل گردیده است که حتی جبهه استکبار و شبکه صهیونیسم نیز توانایی انکار آن را ندارند. کمیته امور بین الملل و روابط خارجی موسسه بین المللی صلح با تکرار این واقعیت غیرقابل انکار که فلسطین فقط متعلق به فلسطینیان است و ادامه اشغال آن صلح و امنیت بین الملل را مخدوش خواهد ساخت ، از تمام سازمان های بین المللی و نهادهای فعال در زمینه حقوق بشر می خواهد تا با همکاری هم و بهره گیری از راه حلی منطقی ، صلح گرایانه و دموکراتیک مساله قدس و سرزمین های اشغالی را یکسره نموده و حقوق ملت مظلوم فلسطین را برای این ملت دردکشیده و رنج دیده از خشونت طلبان استیفا نماییم.

دعوت به حضور در روز جهانی قدس موسسه بین المللی صلح

دعوت به حضور در روز جهانی قدس

موسسه بین المللی صلح و دوستی از تمام ملت ها می خواهد که شعار “فلسطین فقط متعلق به فلسطینان است” را در روز جهانی قدس فریاد زنند و از دولت های خویش بخواهند تا اقداماتی جدی در زمینه رهایی سرزمین های اشغالی و پایان خشونت صهیونیست ها و قتل کودکان و زنان و انسان های بی دفاع ، انجام دهند.

موسسه بین المللی صلح و دوستی از تمام اعضا و هواداران خویش در ایران و سراسر جهان می خواهد تا با حضور فعال در این روز از ضمن اعلام همبستگی با ملت فلسطین ، حمایت خویش را از طرح موسسه اعلام نمایند.

به امید صلح و دوستی دائم و فراگیر در سراسر جهان

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *