خانه / بیانیه های موسسه / دعوت موسسه صلح برای انتخابات

دعوت موسسه صلح برای انتخابات

دعوت موسسه صلح برای انتخابات

دعوت موسسه صلح برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان ؛ به گزارش اختصاصی پایگاه خبری صلح ایران ، موسسه بین المللی صلح و دوستی و خبرگزاری صلح ایران با ساخت و پخش یک کلیپ در فضای مجازی از کلیه آحاد ملت برای حضور پرشور در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی و دوره پنجم خبرگان رهبری دعوت بعمل آورد.

بخشی از متن دعوت موسسه بین المللی صلح و دوستی و خیرگزاری بین المللی صلح ایران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری که توسط مدیرعامل و رئیس شورای سیاست گذاری بیان گردیده ، به شرح ذیل است:

من اطمینان دارم روز هفتم اسفند روز ماندگاری خواهد شد اگر تمام ملت وارد عرصه مهم انتخابات شوند. چشم دشمنان ، بدخواهان و رقیبان منطقه ای به این انتخابات دوخته شده است. عقیده ما بر این است که این یک وظیفه ملی ، یک جهاد عملی و یک تکلیف شرعی برای آحاد ملت است. چه ملی گرا ، چه مذهبی ، چه غیر مذهبی ، از هر دسته فکری ، فرقی ندارد ، امروز صحبت از حفظ کیان این مرز و بوم است.

انتخابات هفتم اسفند یک روز سرنوشت ساز برای ملت و کشور ایران اسلامی عزیزمان است. همانطور که مقام معظم رهبری بارها تاکید داشته اند حتی اگر نظام را قبول ندارید برای حفظ کشور و ایران عزیز به صحنه وارد شوید.

آحاد ملت شریف با شور و شعور خویش در این بزنگاه تاریخی مهم وارد عرصه شوند و یکبار دیگر ورق را به سمت حفظ منافع ملی برگردانند.

امیدوارم که در روز هفتم اسفند همه به سوی صندوق های رای بشتابند و در تهران هم لیست سی نفر مجلس شورای اسلامی و هم لیست شانزده نفر مجلس خبرگان را به طور کامل پر کرده و از این فرصت مغتنم برای پیشرفت ، عدالت ، تبیین و ترویج صلح و دوستی بیشتر در جامعه بهره گیرند.

کلیپ دعوت موسسه بین المللی صلح و دوستی و خبرگزاری صلح ایران برای انتخابات

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *