خانه / گالری همایش ها / دیدار پروفسور میرسپاسی با پایگاه صلح

دیدار پروفسور میرسپاسی با پایگاه صلح

دیدار پروفسور میرسپاسی با پایگاه صلح

دیدار پروفسور میرسپاسی با  پایگاه صلح ایران ؛ به گزارش اختصاصی پایگاه خبری صلح پروفسور ناصر میرسپاسی با ریاست  پایگاه خبری  صلح و مدیرمسئول  پایگاه خبری دیدار و گفت گو نمودند. در این دیدار صمیمی ریاست  پایگاه خبری صلح ایران با تقدیر از سال ها تدریس و تالیف و پژوهش پروفسور میر سپاسی ایشان را به عنوان منبع ارزشمند علم مدیریت منابع انسانی در کشور برشمردند و بیان داشتند : امروز جوانان و اساتید ما به چهره هایی همچون جنابعالی که از ذخایر کشور می باشید ، نیاز دارند تا در مسیر توسعه هر چه سریعتر و با شتاب کشور را به جلو پشی ببرند. ایشان افزودند: مایه مباهات من و همکارانم می باشد که با جنابعالی و سایر اساتید گرانقدر که همگی مایه فخر ایران و ایرانی هستند دیدار و گفتگو نمودیم.

پروفسور-میرسپاسی-خبرگزاری-صلح-3

 

پروفسور میرسپاسی نیز با قدردانی از اظهارات ریاست پایگاه خبری ، انتخاب نام و طرح زیبای  پایگاه خبری را نشانه دانش و اطلاع کافی دست اندرکاران مجموعه دانستند و آرزوی توفیق برای مجموعه پایگاه خبری صلح نمودند. ایشان همچنین بهره گیری از نظرات سازنده و علمی را برای رسیدن به جایگاه مناسب خبرگزاری لازم و ضروری دانستند.

دیدار پروفسور میرسپاسی با پایگاه صلح

رزومه پروفسور ناصر میر سپاسی

دکتری مدیریت دولتی از واشنگتن دی سی

استاد مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم تحقیقات

مشاغل حرفه ای و دانشگاهی

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه تمدن سازمانی میر سپاسی

عضو هیئت علمی، رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی سرپرست گروههای مدیریت دانشکده مدیریت واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی سردبیر مجله اقتصاد و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی عضو هیئت تحریریه مجله مدیریت شهری عضو هیئت تحریریه مجله مطالعات دفاعی استراتژیک رئیس سابق انجمن علوم مدیریت ایران (دو دوره) طراح طبقه بندی مشاغل (با مجوز وزارت کار و امور اجتماعی)

فهرست کتب تالیف شده و ترجمه شده

کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار. (چاپ چهل و یکم) کتاب مدیریت منابع انسانی و روابط کار تمرین و مقالات. (چاپ دوم)

کتب مدیریت فرهنگ سازمان. (به اهتمام خانم پریچهر گرجی) تألیف: استانلی دیویس

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *