خانه / بیانیه های موسسه / محکومیت حوادث تروریستی ترکیه

محکومیت حوادث تروریستی ترکیه

محکومیت حوادث تروریستی ترکیه توسط موسسه بین المللی صلح

محکومیت حوادث تروریستی ترکیه توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی در اطلاعیه ای صادر شد. در اطلاعیه محکومیت حوادث ضمن ابراز تاسف و تاثر از این فجایع تروریستی ، از تمامی دولت های منطقه و سازمان های اسلامی و بین المللی خواسته شده تا با تدوین یک استراتژی واحد ، در کنار ملت سوریه ، عراق ، یمن ، بحرین و … به مبارزه جدی با گروه های تروریستی بپردازند.

متن کامل اطلاعیه محکومیت حوادث تروریستی ترکیه به شرح ذیل می باشد.

اطلاعیه محکومیت حوادث تروریستی ترکیه

این بار ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه اتاتورک استانبول توسط عاملان انتحاری منفجر شد تا برگی دیگر از صحنه دهشتناک عملیات تروریستی در منطقه رقم بخورد. کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم غیرنظامی در این حملات ، بار دیگر چهره کریه و قبیح اینگونه اعمال را نشان داد. این موضوع اثبات این مساله است که اگر کشورهای منطقه بدون هیچ جانبداری و منفعت طلبی و سیاسی کاری ، دست به اقدام جدی علیه تروریسم لجام گسیخته داعش ، القاعده ، جندالله ، جبهه النصره ،گروه های تکفیری و قس علیهذا ، نزنند ، دود آن در چشمان مردم بی دفاع خواهد رفت.

کشورهایی که از آشوب در سوریه و عراق حمایت می کنند و دولت های مرکزی عراق و سوریه را رها کرده و در کنار معارضان ایستاده اند ، نمی دانند که ناخواسته هیزم به آتش وحشیگری تروریست ها می ریزند و بهای آن را باید ملت های مظلوم منطقه بپردازند.محکومیت حوادث تروریستی ترکیه

محکومیت حوادث تروریستی ترکیه

از این روی کمیته امور بین الملل و روابط خارجی موسسه بین المللی صلح و دوستی از تمامی دولت های منطقه و سازمان های اسلامی و بین المللی می خواهد تا با تدوین یک استراتژی واحد ، به دور از هرگونه ماجراجویی که پایان و فرجام آن مشخص نمی باشد ، در کنار ملت سوریه ، عراق ، یمن ، بحرین و … به مبارزه جدی با گروه های تروریستی بپردازند. راهکارهای ارائه شده از سوی موسسه بین المللی صلح و دوستی که بارها تکرار شده است ، می تواند زمینه ساز صلح دائم  و فراگیر وکمک به ملت های مظلوم برای رسیدن به حقوق حقه خویش باشد.

موسسه بین المللی صلح و دوستی دائم فراگیر آمادگی دارد تا با همکاری کلیه کشورهای منطقه ، سازمان های بین المللی و… تمام توان خویش را برای اجرایی نمودن راهکارهای پیشنهادی خود را با استفاده از توان و مشارکت نیروهای مردمی به کار بندد تا با کمک یکدیگر بتوانیم آرامش و صلح را برای جهان به ارمغان آوریم.

موسسه بین المللی صلح و دوستی دائم فراگیر ضمن ابراز تاسف و تاثر از این فجایع برای خانواده قربانیان این حوادث ، صبر و آرامش مسالت می نماید.

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *