خانه / بیانیه های موسسه / محکومیت حوادث تروریستی لبنان

محکومیت حوادث تروریستی لبنان

محکومیت حوادث تروریستی لبنان توسط موسسه بین المللی صلح

محکومیت حوادث تروریستی لبنان توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی در اطلاعیه ای صادر شد. در این اطلاعیه ضمن ابراز تاسف و تاثر از این فجایع تروریستی ، از حامیان غربی و منطقه ای گروه تروریستی داعش خواسته شده تا هرچه زودتر حمایت های مالی، نظامی و اطلاعاتی خود از این گروه جنایتکار قطع نمایند.

متن کامل اطلاعیه محکومیت حوادث تروریستی لبنان به شرح ذیل می باشد.

اطلاعیه محکومیت حوادث تروریستی لبنان

روزدوشنبه دوباره شاهد خشونت ناشی از تصلب و تعصب خشک جاهلانه عوامل و ایادی “داعش” در منطقه مرزی روستای “القاع” لبنان بودیم که مردم غیرنظامی بی دفاع را به خاک خون کشید. متاسفانه علاوه بر شهادت و مجروح نمودن شهروندان در صبح روز دوشنبه ، چهار انفجار دیگر نیز در شامگاه روز دوشنبه نزدیک کلیسا و ساختمان شهرداری شهرک القاع رخ داده است.

محکومیت حوادث تروریستی لبنان

جمود فکری و بربریت این گروه تروریستی که آخرین نفس های خود را در عراق تجربه می کند با این دست اعمال خباثت آلود، بیش از پیش ، سیاهی افکار و کردار آنان را در بین ملت های منطقه و جهان روشن می سازد. این رذیلت ها و فاجعه آفرینی ها سبب می گردد که این گروهک پایان و فرجام نافرجام خود را هر چه سریعتر رقم زند. در این بین سکوت مجامع بین المللی و سازمان ها و نهادهای درگیر در مساله صلح مایه بسی تاسف است. البته پر واضح است که حامیان مالی این سازمان ها و نهادها که همان مدعیان و طراحان خاورمیانه جدید می باشند، اجازه موضع گیری به آنها نمی دهند.

از این روی کمیته امور بین الملل و روابط خارجی موسسه بین المللی صلح از حامیان غربی و منطقه ای گروه تروریستی داعش می خواهد تا هرچه زودتر حمایت های مالی، نظامی و اطلاعاتی خود از این گروه جنایتکار قطع نموده و بدانند که در غیر اینصورت ، تاریخ قضاوتی سختی درباره آن ها خواهد نمود. موسسه بین المللی صلح و دوستی دائم فراگیر ضمن ابراز تاسف و تاثر از این فجایع برای خانواده قربانیان این حوادث ، صبر و آرامش مسالت می نماید.

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *