خانه / بیانیه های موسسه / محکومیت رفتارهای رژیم صهیونیستی موسسه بین المللی صلح

محکومیت رفتارهای رژیم صهیونیستی موسسه بین المللی صلح

محکومیت رفتارهای رژیم صهیونیستی توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی

محکومیت رفتارهای رژیم صهیونیستی توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی امروز طی بیانیه ای رسمی اعلام گردید. در این بیانیه نسبت به اقدامات و تصمیمات جدید رژیم اشغالگر صهیونیستی ابراز نگرانی شده است و از تمام مجامع بین الملل و ملت های سراسر جهان درخواست شده است تا هر چه سریعتر نسبت به متوقف ساختن آن ها اقدام نمایند.

متن کامل بیانیه محکومیت رفتارهای رژیم صهیونیستی توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

موج جدید جنایات رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی علیه مردم بی دفاع ، زنان و کودکان در سرزمین های اشغالی موجبات نگرانی شدید بین المللی گردیده است.  این تصمیمات و اقدامات و تحرکات غیرانسانی که با هیچ عقل و منطقی قابل دفاع نمی باشد ، سببب گردید تا موسسه بین المللی صلح و دوستی به عنوان یک ناظر بین المللی در مسائل صلح منطقه ، به تصمیم گیران و صحنه گردانان توهم زده اسرائیل هشدار دهد که این رفتارها از نگاه ملت های آزاده و تمامی انسان های حق طلب پنهان نخواهد ماند.

خاخام شلومو ملميد، رئيس «شورای خاخام‌های شهرك‌نشين‌ها» در كرانه باختری فتوای مسموم نمودن آب شرب فلسطینیان در ماه مبارک رمضان را داده است، با این هدف كه ساكنان محلي فلسطين مجبور شوند كه روستاها و مناطق خود را رها كنند تا شهرك‌ نشين‌ها اراضي آنها را اشغال نمایند. این اعمال سبعانه و وحشیانه آیا نشان از تفکرات جنگ طلبانه و نژادپرستانه رژیم غاصب اسرائیل ندارد؟

کمیته امور بین الملل و روابط خارجی ، اختصاص 18 ميليون دلار بودجه اضافی (علاوه بر 88 میلیون دلار قبلی) برای دور جدید شهرک سازی های غیرقانونی در سرزمین های اشغالی و تخریب خانه و کاشانه انسان های مظلوم و بی دفاع را ناشی از استیصال بنيامين نتانياهو نخست وزیر دولت ورشکسته اسرائیل می داند. این تصمیمات و اقدامات آنچنان غیرمنطقی و ناشیانه می باشد که جان کری آن را “شهرك‌سازيی های تباه كننده” می خواند.

کمیته امور بین الملل و روابط خارجی موسسه صلح و دوستی از تمامی مجامع بین المللی و سازمان ها و ملت های سراسر جهان می خواهد تا هرچه سریعتر نسبت به این رفتارهای خارج از عرف بین الملل واکنش نشان داده و از هیچ کوششی جهت متوقف ساختن آن ها مضایقه ننمایند.

جامعه جهانی و مسلمانان در روز جهانی قدس 2016 ، با کلامی واحد و صدایی رسا ، یکبار دیگر خواستار پایان بخشیدن به سال ها اشغال و جنایات جنگی علیه ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین ، خواهند شد.

اسْتَعِينُواْ بِاللَّهِ وَ اصْبرُِواْ  إِنَّ الْأَرْضَ لِلَّهِ يُورِثُهَا مَن يَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ  وَ الْعَقِبَةُ لِلْمُتَّقِين

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *