خانه / گالری همایش ها / همایش تجلیل از پیشکسوتان پایگاه صلح

همایش تجلیل از پیشکسوتان پایگاه صلح

همایش تجلیل از پیشکسوتان پایگاه صلح همایش تجلیل از 110 پیشکسوت عرصه هنر و ورزش

همایش تجلیل از پیشکسوتان پایگاه صلح در عرصه هنر و ورزش ؛ به گزارش پایگاه خبری صلح برخی از اعضا ، مدیران و مسئولان پایگاه صلح در همایش تجلیل از 110 پیشکسوت عرصه هنر و ورزش حضور داشتند. مهندس سید مهدی حسینی ریاست پایگاه خبری و خانم احمدی مدیرمسئول و حاج آقا فضلعلی و آیت الله جعفری از اعضای شورای سیاستگذاری شرف حضور داشتند. این مراسم باشکوه با همکاری موسسه نام آواران و ومعاونت اجتماعی شهرداری تهران و خبرگزاری صلح ایران در تالار ایوان شمس برگزار گردید. در این مراسم جمعی از مسئولین ، ورزشکاران و هنرمندان نامی کشور حضور داشتند.

این مراسم در روز پنج شنبه 13 اسفندماه 1394 از ساعت 18 الی 22 در تالار ایوان شمس برگزار گردید. سید مهدی حیدری فوتبالیست سابق کشور و همچنین از هنرمندان سینما و تلویزیون و با اجرای دو تن از مجریان توانای صدا و سیما آقایان سید رضا نواب و پیرنیا این مراسم را اجرا نمودند.

در این همایش چهره هایی همچون آقایان محمدرضا طالقانی ، محمد مایلی کهن ، مهدی فنونی زاده ، دکتر زادمهر ، استاد خسروی ، استاد قاضی مرادی ، خانم مهوش وقاری و بسیاری دیگران از پیشکسوتان ورزش و هنر حضور داشتند و از آنان تقدیر و لوح و تندیس و دیوان حافظ تقدیم شد.

همایش تجلیل از پیشکسوتان پایگاه صلح

تجلیل از پیشکسوتان پایگاه صلح

در این مراسم از ریاست پایگاه خبری صلح و برخی از اعضای شورای سیاستگذاری پایگاه خبری صلح تقدیر ویژه بعمل آمد و لوح و تندیس توسط سید مهدی حیدری به  مهندس حسینی ریاست پایگاه خبری صلح ، حاج آقای فضلعلی دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی ، جناب سرهنگ احمدی عضو هیات مدیره ، آیت الله جعفری مدیریت مجموعه فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) و از نمایندگان ادوار مجلس ، خانم مهندس احمدی مدیرمسئول پایگاه خبری صلح ،  دکتر احمدی مدیر فنی پایگاه خبری صلح و برخی دیگر از اعضا اهدا گردید.

همایش تجلیل پیشکسوتان پایگاه صلح

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *