خانه / اخبار / پیام تبریک روابط عمومی موسسه بین اللمللی صلح و دوستی

پیام تبریک روابط عمومی موسسه بین اللمللی صلح و دوستی

پیام تبریک روابط عمومی موسسه بین اللمللی صلح و دوستی به مناسبت عید مبعث

Demo-mabas

روابط عمومی موسسه بین المللی صلح و دوستی عید مبعث  را به تمامی شعبان و عموم مسلمان ایران و جهان تبریک گفت.

 

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری صلح، در این پیام آمده است:

 

هنگامی که نامش را بر زبانمان می‌رانیم آمیزه‌ای از احساس تعالی و شکوه در قلب‌هایمان می‌نشیند. نقشی که محبت و دوستی این نور الهی را پیوسته در رگهایمان به دوردست‌ترین منافذ جسم و جان می‌رساند و حاصل این پیوند چیزی نیست جز فروزان‌تر شدن آتش عشق اسلامی او که به مثابه‌ میراثی پرارج در سینه‌هایمان جاوید شده ‌است. دل‌های دوستداران پیامبر خدا(ص) جایی است که وسعت صد افلاک در برابرش بهایی ندارد، دل‌های ما جایی است که قرن‌های دیرینه میزبان وجود کریمانی با عظمت است که هریک سرچشمه‌ پاک مهر، لطف و عطوفت هستند.

 

اما دراین روز مبعث دردانه عالم هستی،آخرین پیام آور خدا و تکمیل کننده تمامی دینهای الاهی است همانکه از ابتدای قدم نهادن به کره خاکی دستگیری کرد و به فیض کرمش انسان از جهالت خود رهانیده شدو خداوند در های رحمتش را بر این کره خاکی باز گشود.

 

مبعث  ابرمرد عرصه استقامت  و فتوت است؛ عاشقی که همه وجودش را صرف اطاعت از معبود خود کرد تا آنجا که تمام عاشقان را به اطاعت وا داشت و ادب آموخت مبعث پیام آور حق است و حقیقت همانکه به یمن قدومش بشریت آموزگاری یافت تا کمال ادب هم صحبتی با خالق را بیاموزد و از چشمه عشق به خداوند سبحان سیراب شود. در ماه رجب ، دل‌های ما مأنوس با یاد  بزرگواری از خاندان قریش است. سالروز مبعث محمد مصطفی پیام آور بر حق خدا یادآور حماسه‌آفرینی پاسدار اسلام، مبعث آن ابر مرد بزرگ تجدید خاطره رشادت‌های جانبازان صدر اسلام است و یادآور دعاهای مردان نیک خدا در فراق معبود یکتاست.

 

روابط عمومی موسسه بین المللی صلح و دوستی مبعث پیامبر اکرم را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای و ملت شریف ایران اسلامی و تمامی مسلمانان جهان  تبریک و تهنیت عرض می‌نماید و از خداوند بزرگ دوام عزت اسلام و مسلمین را زیر سایه مهر و محبت پیامبر واهل‌بیت پاکش مسئلت دارد.

 

اردیبهشت یک هزاررو سیصدو نودو شش