خانه / دسته‌بندی نشده / گزارش فعالیت های موسسه بین المللی صلح و دوستی

گزارش فعالیت های موسسه بین المللی صلح و دوستی

گزارش فعالیت های موسسه بین المللی صلح و دوستی

در طول سال های گذشته ديدارهای متعددی با مراجع دینی ، بزرگان و مسئولين كشوری و لشكری ، اساتید دانشگاهی و حوزوی انجام گرفته كه تمامی بزرگان با توجه به هم راستا بودن اهداف موسسه بین المللی صلح و دوستی با سياست های كلی نظام جمهوری اسلامی ايران و منويات مقام معظم رهبری و توصیه های دین مبین اسلام در خصوص برقراری صلح و امنيت در جهان در مورد فعاليت موسسه و دست یابی به اهداف آن تاكيد موكد داشته اند.

برگزاری جلسات سخنرانی ، کلاس و دوره های مشاوره و کارشناسی ، تعریف پروژه های تحقیقاتی دانشگاهی از جمله کارها و اقدامات انجام شده توسط موسسه بین المللی صلح و دوستی می باشد.

همچنین با تصویب شورای سیاست گذاری موسسه بین المللی صلح و دوستی ، علاوه بر فعاليت های رایج در طی سال ، برگزاری اجلاس بین المللی صلح و دوستی در روز جهانی صلح ، و اعطای نشان ويژه صلح و دوستی را داخل كشور و حوزه بین المللی در دستور کار موسسه بین المللی صلح و دوستی قرار گرفت و همچنين در همایش های ویژه در طی سال نشان های ويژه صلح و دوستی در زمينه های پزشکی ، امدادرسانی ، اقتصاد ، اجتماعی ، فرهنگی ، علمی ، هنری و ورزشی به برگزیدگان اعطا می گردد.

همچنین در اجلاس بین المللی موسسه بین المللی صلح و دوستی تعدادی از افراد خوشنام ، فعال و تاثیر گذار در حوزه صلح و دوستی حکم سفیر صلح و دوستی دریافت می نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *