خانه / اخبار / عضویت ۱۰ هزار نفر در خبرگزاری صلح

عضویت ۱۰ هزار نفر در خبرگزاری صلح

عضویت ۱۰ هزار نفر در خبرگزاری صلح

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری صلح ایران روابط عمومی و بین الملل از عضویت 10 هزار نفر در پایگاه خبری صلح ایران در غرفه این پایگاه در یوم الله 22 بهمن ماه 94 خبر داد. در این مراسم پرشکوه و حماسه حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه 94 ، غرفه پایگاه خبری صلح ایران شاهد بازدید چشمگیر بیش از 200 هزار نفر از اقشار مختلف مردم مقامات و مسئولین محترم بود. حجم استقبال به حدی چشمگیر بود که در مدت کمتر از 2 ساعت کلیه اقلام فرهنگی و پذیرایی از تظاهرکنندگان راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن به اتمام رسید و بیش از 20 نفر از اعضای مجموعه در حال خدمت رسانی به مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان محترم بودند.

روابط عمومی و بین الملل پایگاه خبری صلح ایران اعلام نموده است که بیش از 2500 کارت موقت عضویت نیز به صورت همزمان صادر و تحویل متقاضیان گردید. حضور چشمگیر فرهیختگان ، اساتید دانشگاه و دانشجویان در بین متقاضیان بسیار جلب توجه می نماید که نشان از موفیقت نسبی پایگاه خبری صلح ایران در مدت زمان کوتاه فعالیت خود در بین قشر تحصیلکرده دارد.

همچنین بنابر این اطلاعیه بیش از 90 هزار کارت و تقویم در اختیار اقشار مختلف مردم قرار گرفته است. در این اطلاعیه از کلیه افرادی که از غرفه این مجموعه بازدید نمودند تشکر گردیده است.

عضویت ۱۰ هزار نفر در خبرگزاری صلح

عضویت ۱۰ هزار نفر در خبرگزاری صلح

عضویت ۱۰ هزار نفر در خبرگزاری صلح

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه بین المللی صلح و دوستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *